KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14927210

nr 1492 7210

Lars Herder

(1923-1976), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 38x44 cm, yttermått inklusive ram: 43x50 cm

Lars Herder, svensk bildkonstnär född 1923, död 1976.

Utrop:

500 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:55:06

Lars Herder

Läs mer om Lars Herder